Deko Alarm & Beveiligingstechniek BVDeko BewakingContactVacaturesLinksActueel en media
Deko Alarm, al meer dan 34 jaar uw installateur voor al uw beveiligingszaken.
Hier vind u het laatste nieuws over Deko.

Beveiliging anno 2004 onmisbaar,
Kamer van koophandelkrant, augustus 2004.

Hier vind u krantenartikelen en dergelijke die betrekking hebben op Deko.
Enkele eenvoudige tips om een inbraak te voorkomen.
Deko Sponsort

Deko-Alarm uit Den Helder viert 30-jarig jubileum

Den Helder – Bedrijfs- en woninginbraken zijn aan de orde van de dag. Het gebruik van een beveiligingsinstallatie kan een potentiële inbreker afschrikken, weet Deko-Alarm uit Den Helder. Een onderneming die al dertig jaar alarminstallaties installeert .

Door de huidige geavanceerde apparatuur worden meldingen steeds preciezer en de installaties veel kleiner.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Het was Dick de Koning die in 1974 het eenmansbedrijfje Deko-Alarm oprichtte. Hij werkte vanuit huis, ging op de fiets zijn klanten langs en installeerde zelf de installaties. Als klanten vragen hadden, konden ze hem thuis bereiken en bij afwezigheid nam echtgenote Ria de telefoon aan. “In die jaren waren de klanten vooral juweliers en particulieren met grote huizen”, vertelt dochter Chantal de Koning, sinds enkele jaren als hoofd technische dienst bij het familiebedrijf betrokken.

De afgelopen dertig jaar is de maatschappij behoorlijk veranderd en dat is terug te zien in het toegenomen gebruik van alarminstallaties. “In de jaren zeventig hadden de meeste mensen nog gewoon een touwtje uit de deur hangen, zodat kinderen makkelijk naar binnen konden. Tegenwoordig hangt er vaker een camera of sensor dan een touwtje”, weet De Koning. “En bij bedrijven is het niet anders, een goede beveiliging van het bedrijfspand is nu onmisbaar.”

Bewaking

Deko-Alarm heeft in de dertig jaar van haar bestaan een flinke ontwikkeling doorgemaakt. Het bedrijf telt tegenwoordig meer dan vijftig werknemers. Die groei is voor een groot deel te danken aan het opstarten van de afdeling bewaking, zo’n vijftien jaar geleden. De dienstverlening van Deko-Alarm omhelst nu beveiliging, bewaking, (sociale) alarmering, alarmopvolging en advisering. De klanten zijn vooral te vinden in het mkb en in de particuliere sector. De reden voor de groei is volgens dochter Chantal de technische kennis van haar vader. “Als een klant qua beveiliging iets specifieks wilde hebben, dan maakte hij het zelf. Hierdoor heeft hij veel goodwill voor het bedrijf weten te kweken.”

Regelgeving

Volgens Chantal de Koning is er vooral qua regelgeving veel veranderd in de branche. “Vroeger mocht iedereen een alarminstallatie plaatsen, tegenwoordig zijn er strenge regels, certificeringen en aparte particuliere meldkamers die de alarmmeldingen verwerken.” Door de steeds geavanceerder geworden apparatuur zijn meldingen steeds preciezer geworden en de installaties zelf veel kleiner. “Maar er zijn ook negatieve ontwikkelingen, zo krijgen bewakers vaker met geweld te maken dan vroeger en wordt er gewoon veel meer ingebroken.”

Deko-Alarm maakt voor elke klant een beveiligingsplan, waarin zaken als hang- en sluitwerk, beveiliging van ramen, verlichting et cetera worden meegewogen. “Bij winkels kijken we dan ook hoe we goederen het beste kunnen beveiligen. Het is echt opmerkelijk hoe nonchalant bedrijven soms met hun kostbare spullen omspringen. Het is dan aan ons te vertellen wat en vooral hoe het beter en veiliger kan.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Terug naar media


NCP erkenningsnummer 23 NCP erkenningsnummer 23 VEB erkenningsnummer 113 certificaatnummer 659409
| Index | | Disclaimer | Leveringsvoorwaarden | ©2008 Deko Alarm