Deko Alarm & Beveiligingstechniek BVDeko BewakingContactVacaturesLinksActueel en media
Deko Alarm, al meer dan 34 jaar uw installateur voor al uw beveiligingszaken.
Recorder

Op een camerasysteem bestaat de mogelijkheid om één of meerdere monitoren aan te sluiten.

U kunt denken aan bijvoorbeeld een confrontatiemonitor bij de entree in een winkel of een observatiemonitor in het kantoor.

Indien u gebruik maakt van een harddiskrecorder bestaat ook de mogelijkheid om de camerabeelden via het netwerk op uw PC te bekijken (afhankelijk van het type harddiskrecorder).

CCTV Camera's
IP CCTV camera's
Monitor
Video Transmissie
 
 

Indien u een monitor wenst te gebruiken heeft u de keuze uit twee typen monitoren.
U kunt hierbij denken aan de monitoren waarbij gebruik wordt gemaakt van een beeldbuis (CRT) of u kunt kiezen voor een TFT of LCD monitor.

Vaak wordt voor een TFT of LCD monitor gekozen omdat deze weinig ruimte in beslag neemt. Wilt u echter een haarscherp beeld op uw TFT of LCD monitor dan valt u vaak wel in een duurdere prijsklasse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


40 inch LCD monitor

Deko Alarm & Beveiligingstechniek is het adres waar u moet wezen wanneer u een professioneel advies wilt hebben over camerabeveiliging.
Met onze ruime ervaring kunnen wij u een advies op maat geven.

Omdat iedere situatie anders is, kan onze adviseur u een advies geven over welke componenten het beste bij uw situatie passen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Deko Alarm heeft een ruime ervaring op het gebied van camerabewaking.
Wilt u dat één van onze beveiligingsadviseurs bij u langskomt om een vrijblijvend beveiligingsadvies en offerte voor een camerasysteem voor u te maken?
Neem dan contact met ons op.
 
 
 

NCP erkenningsnummer 23 NCP erkenningsnummer 23 VEB erkenningsnummer 113 certificaatnummer 659409
| Index | | Disclaimer | Leveringsvoorwaarden | ©2008 Deko Alarm